Drapak dla kota na urodziny

Drapak dla kota na urodziny

Moja koleżanka ma niedługo urodziny. Zawsze jak u mnie nocuje lub spędza u mnie czas to zachwyca się moim kotem. Uwielbia się z nim bawić i go głaskać. Sama nie ma zwierzaka. Postanowiłam podpytać jej rodziców czy mogłabym jej załatwić małego kotka.

Drapak dla kota – niespodzianka!

drapak dla kotaMoja ciocia mieszka na wsi i ma trzy kotki na wydanie. Rodzice Marleny powiedzieli, ze nie maja nic przeciwko. Córka często wspominała, ze mój kot jest fajny i chciałaby kiedyś mieć kota ale zawsze temat się urywał. Postanowiłam w sobotę podjechać do cioci i wybrałam moim zdaniem najładniejszą kotkę, która była dostępna. Na pewno kotka mojej przyjaciółce się spodoba. Marlena urodziny ma jutro ale nie chciałam czekać z takim prezentem. Tym bardziej, że nie wiedziałam jak mój kotek zareaguje na małego kociaka. Kupiłam świetnej jakości drapak dla kota i pojechałam do Marleny. Marlena była w domu ale nie spodziewała się mojej wizyty. Kiedy zapukałam do drzwi i zobaczyła co dla niej przyniosłam to aż się popłakała. Drapak dla kota, który wybrałam miał piszcząca myszkę i jestem pewna, że kociak na pewno będzie się często nią bawił. Drapaki dla kotów są w różnych wielkościach. Ja patrzyłam na drapaki dla kota w mniejszych rozmiarach. Po pierwsze małe kotki lubią mniejsze drapaki. Poza tym duże drapaki dla kotów są drogie a ja nie miałam aż tylu pieniędzy. Marlena podziękowała mi za prezent. Powiedziała, że to najlepsze urodziny, które do tej pory miała. Podziękowała tez rodzicom, którzy zgodzili się na kota.

Nie sądziła, że przygotuję dla niej taki prezent. Kotek i drapak dla kota to największa niespodzianka w tym dniu. Cieszę się, że mogłam mojej przyjaciółce spełnić marzenie i że dzięki mnie miała udane urodziny. Ja zawsze mogę na niej polegać. Trzymamy się od początku podstawówki i jest dla mnie jak siostra.