Jak podrywać kobiety?

Jak podrywać kobiety?

Jesteś nieśmiały i nie wiesz w jaki sposób poderwać kobietę? Kolejna randka, kolejna kobieta i znowu kosz? Powiemy Ci co jest nie tak i w jaki sposób można dotrzeć do serca niemal każdej kobiety. Sztuka uwodzenia to coś, czego można się nauczyć i wcielać w praktykę kiedy tylko zapragniesz.

Jak poderwać kobietę?

metody na podrywanieKobiety nie są wzrokowcami, jednak po części liczy się dla nich wygląd. W związku z tym należy przede wszystkim zadbać o wygląd i schludność. Czyste i dobrane ubranie to podstawa. Należy zwrócić uwagę na stan swoich paznokci, które dla kobiet są dość ważne. Odstraszyć je mogą paznokcie brudne, obgryzione czy nieobcięte. Włosy powinny być czyste i właściwie ułożone. Podstawowym błędem popełnianym przez mężczyzn jest zbytnia uprzejmość. Kobiety podświadomie lubią męskich, silnych, asertywnych i wygadanych facetów. Za sprawką tych upodobań stoi natura. Facet silny, pewny siebie, pracowity i twardo stąpający po ziemi będzie dobrze dbał o bezpieczeństwo kobiety i potomstwa. Jeśli więc będziemy się narzucać ze swoją uprzejmością możemy liczyć się z koszem. Więc jakie są metody na podrywanie? Dobrze jest być miłym, ale z umiarem i nie zaczynać znajomości od setek komplementów. Pierwszy krok najlepiej wykonać na neutralnym poziomie, zapytać o godzinę, o pomoc, czy polecanego drinka w klubie i postarać się wypytywać o szczegóły, aby podtrzymać rozmowę. W kolejnym etapie powinniśmy wyczuć po mowie ciała czy kobieta ma ochotę na dalszą rozmowę. Jeśli tak, możemy spróbować ją rozbawić i powiedzieć skromny komplement. Następnie można zaprosić ją gdzieś, lub do tańca (jeśli jesteście w klubie). Trzymajmy się zasady, aby o numer telefonu pytać dopiero pod koniec rozmowy, ale również trzeba uważać, aby nie zniknęła nam z oczu, nie zostawiając go.

Każda kobieta lubi co innego, jednak jest kilka rzeczy, dla których niemal każda dałaby się pokroić. Męskość! Czyli silny, pewny siebie, szarmancki i kulturalny mężczyzna. Kobiety bardzo lubią, gdy facet pozostawia w nich nutkę niepewności i tajemnicy, więc nie wykładajcie na stół wszystkich kart od razu.

Następny wpisRead more articles