Narzeczeni organizują swoje wesele i szukają dobrego fotografa

Narzeczeni organizują swoje wesele i szukają dobrego fotografa

Adriana poznałam na wernisażu w Bydgoszczy, który organizowała moja przyjaciółka. Od razu wpadł mi w oko. Był taki przystojny, dobrze ubrany i szarmancki. Nasza znajomość błyskawicznie się rozwinęła i po roku się zaręczyliśmy.

Dobry fotograf jest niezbędny

dobry fotograf Jesteśmy obecnie na etapie organizowania imprezy weselnej i robimy to wspólnie. Adrian chce, żeby na naszym weselu był dobry i polecany fotograf z Bydgoszczy, ponieważ będzie konieczna sesja zdjęciowa i on musi mieć pewność, że zdjęcia będą idealne. Całkowicie się z nim zgadzam. Zdjęcia będą pamiątką na całe życie, dlatego musi je wykonać dobry fotograf, żeby wszystko udało się po naszej myśli. Od znajomej słyszałam, że modna teraz jest fotobudka, którą młodzi często wynajmują na wesele. Jest to dodatkowa atrakcja i goście mogą sobie robić zdjęcia. Adrianowi również się ten pomysł spodobał i zdecydowaliśmy, że taka fotobudka również pojawi się u nas. Chcemy również wynająć samochód do ślubu, ponieważ nasz się nie nadaje. Mamy ładne auto, ale jest ono trzydrzwiowe przez co nie jest praktycznym rozwiązaniem. Adrian ma znajomego, który wypożycza auto do ślubu i idealnie się do tego nadaje, dlatego zadeklarował, że do niego zadzwoni i dopyta co i jak. Chciałabym przystroić samochód do ślubu i mam już mnóstwo pomysłów. Zamówię piękne białe róże i nasze auto do ślubu będzie wyglądało idealnie. Zastanawiała mnie również sesja zdjęciowa, bo nie byliśmy do końca zdecydowani czy odbędzie się w Bydgoszczy czy może gdzieś w okolicy. Jak się znajdzie dobry fotograf to na pewno nam coś poleci. W końcu jest fachowcem i wie dobrze gdzie najlepiej wykonać tego typu zdjęcia.

Jestem przekonana, że nasze wesele będzie idealne. Adrian bardzo mnie wspiera i pomaga, dlatego jest nam dużo łatwiej to wszystko organizować i planować. Będzie super