Obrusy ładnie wyglądają na stołach

Obrusy ładnie wyglądają na stołach

Pracuję w firmie produkującej obrusy od kilku lat. Zaczynałam od stanowisku na produkcji i bardzo szybko awansowałam. Moja przełożona widziała we mnie potencjał. Zawsze bardzo dokładnie wykonywałam wszystkie polecenia i dzięki temu zaszłam bardzo wysoko. Od jakiegoś czasu jestem odpowiedzialna za sprzedaż naszych towarów. Kontaktuję się z wieloma kontrahentami i załatwiam żeby zakupili od nas nasze obrusy.

Klienci chętnie wybierają nasze obrusy

producent obrusówOstatnio udało mi się podpisać bardzo dobry kontrakt. Duża firma zdecydowała się na zakup naszych obrusów do swoich hoteli. Hotele znajdują się na całym świecie. To było dla mnie bardzo duże zlecenie. Do tej pory nie udało mi się zdobyć tak dobrego klienta. Zamówienie było spore i wiązało się z dużym zyskiem dla naszej firmy. Musiałam pilnować wszystkich terminów zależało mi żeby klient był zadowolony z naszej obsługi. Wiedziałam, że jak zrobimy dobre wrażenie to klient będzie zadowolony i będzie do nas częściej wracał i polecał nasze usługi i produkty swoim znajomym. Jako producent obrusów mieliśmy na swoim koncie wielu zadowolonych klientów. Każdy chwalił nasze towary. Staraliśmy się aby każdy nasz obrus był bardzo dobrej jakości. Nasze obrusy można było zamawiać przez Internet ale także mieliśmy kilkanaście sklepów w całej Polsce. Obrusy były w różnych odcieniach a także rozmiarach.

Obrusy można było prać i prasować. Nie wymagały szczególnego traktowania. Najważniejsze dla nas było to, ze obrusy były plamoodporne. udało nam się opracować taki materiał a to bardzo przydawało się klientom. szczególnie w hotelach i restauracjach. W tych miejscach bardzo często klienci coś rozlewają a czyste obrusy to wizytówka takich miejsc. Dzięki temu mamy sporo zamówień i nasza firma szybko się rozwija. 

Close Menu