Sprawdzam z zagranicy tanie części motocyklowe

Sprawdzam z zagranicy tanie części motocyklowe

Nigdy nie zapomnę swojego pierwszego wyjazdu za granicę. Szwagier wtedy mnie poprosił, ażebym przywiózł dla niego jakąś część do jego motocykla. Kupiłem ją w jednym ze sklepów, które znalazłem po drodze. Okazało się, że było tam tanio.

Moje części motocyklowe są kupowane w województwie

tłoki motocykloweSzwagier to nawet nie liczył, że tak tanio można dostać części i zawsze jak miałem kurs poza granice kraju to prosił mnie o przysługę. Zwoziłem mu części a on składał w garażu nowy motocykl. Okazało się, że dzięki częściom, które sprowadziłem dla niego zaoszczędził spore pieniądze. Jak dotarło do mnie o jakie pieniądze się rozchodzi to postanowiłem to wykorzystać. Skontaktowałem się z bratem, który ma swój sklep z częściami to motocykli i zaoferowałem współpracę. Brat to nawet się nie zastanawiał i od razu wręczył mi listę części, które miałem dla niego sprowadzić. Wtedy to postanowiłem założyć działalność. Poza bratem składa u mnie zamówienie mnóstwo właścicieli sklepów. Twierdzą, że dzięki mnie mogą mieć niższe ceny w sklepie a jakość części jest wysoka. Po roku moja działalność stała się znana w całym województwie kujawsko pomorskim, gdzie zaopatruje się u mnie całe mnóstwo sprzedawców. Za granicą również wyrobiłem sobie nowe kontakty i mam towary z kilku źródeł. Ceny są różne, ale i tak się wszystkim opłaca bo jest bardzo tanio. Sam planuję nawet złożyć własny motocykl turystyczny, ale na razie mam dużo pracy i brakuje mi wolnego na takie zajęcie. Wszystko w swoim czasie uda się zrealizować na pewno.

Trzy lata później już jeździłem swoim własnym motocyklem. Części sprowadzam cały czas a interes kręci się coraz lepiej. Niczego mi w życiu nie brakuje i mogę śmiało stwierdzić, że jestem szczęśliwym człowiekiem. Motory stały się moją pasją.

Więcej na stronie http://www.czesci-motocyklowe.pl