Sprzedaż działki w atrakcyjnej okolicy

Sprzedaż działki w atrakcyjnej okolicy

Kilkanaście lat temu mój mąż kupił działkę rekreacyjną w Konstancinie. Mnie ona nie interesowała i wszystkim zajmował się tylko Karol. Dbał on o tę działkę i nawet uprawiał na niej jakieś warzywa i owoce. Od roku jednak nie jeździł na działkę wcale, bo miał dużo pracy i działkę zaniedbał.

Uzyskanie dobrej ceny za sprzedaż działki rekreacyjnej

działka na sprzedaż konstancinNie musiałam Karola długo namawiać na sprzedaż działki, ponieważ sam doszedł do wniosku, że to było najlepsze rozwiązanie. Na działce rekreacyjnej stał drewniany domek i dzięki temu jej wartość była wyższa. Została więc wystawiona na stronie internetowej męża działka na sprzedaż Konstancin cieszył się zainteresowaniem ludzi z innych okolic i miałam świadomość, że działkę uda się szybko sprzedać. Zaoferowałam dość niską cenę, bo nie zależało mi na pieniądzach. Zgłosiła się jednak osoba, której bardzo zależało na kupnie tej działki. Później kolejna i jeszcze jedna. Nie miałam pojęcia, że sprzedażą tej działki wzbudzę aż tak ogromne zainteresowanie. Cenę postanowiłam więc nieco podwyższyć i dzięki temu pozostała jedna zainteresowana osoba, która zdecydowała się na jej zakup. Za sprzedaż tej działki udało mi się uzyskać dobrą cenę. Mąż załatwił osobiście wszystkie formalności związane ze sprzedażą tej działki, ponieważ to on był jej właścicielem. Zarobione ze sprzedaży pieniądze postanowiłam przeznaczyć na nowy samochód dla Karola. Jeździł on kilkunastoletnim kombi i uznałam, że powinien mieć nowszy samochód.

Sprzedaż tej działki rekreacyjnej to właściwie wyszła na dobre mojemu mężowi. Nie musiał się już martwić, że nie miał czasu o nią dbać. Trafiła ona do młodego małżeństwa, które postanowiło tam postawić murowany domek. Mąż kupił sobie dwuletni samochód, z którego był bardzo zadowolony.