Świeże jaja! Gdzie je kupić i jak przechowywać?
http://ferma-kazmierczak.pl/oferta.html

Świeże jaja! Gdzie je kupić i jak przechowywać?

Obecnie panuje moda na przebywanie jak najbliżej natury. Możemy z tego skorzystać także w sferze zawodowej! Myślę, że każdy przynajmniej raz w życiu marzył o tym by zamieszkać na wsi i zostać rolnikiem. Dzięki temu nie trzeba już codziennie dojeżdżać do pracy ani spędzać całego dnia przed komputerem.

Jajka
http://ferma-kazmierczak.pl/oferta.html

Ferma drobiu to naprawdę dobry pomysł na biznes dla każdego, kto chce być blisko przyrody i chce wiedzieć co tak naprawdę je! Hodowla drobiu to sposób na zdrowy tryb życia. Dzięki swoim kurom będziesz wstawał z samego rana, by je nakarmić. Później będziesz spędzał cały dzień na obrządku na świeżym powietrzu. Z kolei wieczorem będziesz mógł zajadać się świeżymi, zdrowymi jajkami! Oprócz tego co niedzielę będziesz miał rosół z dopiero co zarżniętej kury.

Chów ściółkowy kur ma wiele niezaprzeczalnych zalet. Dzięki niemu kury rosną zdrowe i dorodne. Co sprawia, że ludzie chętnie je kupują! W końcu kto nie lubi świeżego zdrowego mięsa. Najważniejsze jest to, aby drób miał dobre warunki na Twojej fermie. Dzięki temu ludzie z chęcią będą kupować Twoje produkty. Nie tylko mięsko, ale także i jaja kurze. Pamiętaj, aby dbać o zdrowie i niską śmiertelność swoich małych podopiecznych na kurzych łapkach. Nie zapomnij również by karmić swoje kurczaki jak najlepszym ziarnem.

W ten sposób zadbasz o właściwy wzrost tkanki tłuszczowej i rozwój jajek. Bardzo ważne jest to, że nie można się nad kurami znęcać. Widać później różnicę w jakości mięsa. Również jajka zestresowanej kury są mniej smaczne i gorszej jakości.