Tania kremacja zwłok w Warszawie

Tania kremacja zwłok w Warszawie

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Wczoraj zmarła moja ukochana ciocia i jestem po prostu załamana. Nikt nie spodziewał się jej śmierci, bo ciocia na nic się nie skarżyła – wręcz przeciwnie – była sprawna i radosna. Niestety, pękł jej tętniak w mózgu i nie udało się jej uratować. Ciocia nie miała dzieci, więc to na mnie spoczął obowiązek załatwienia wszelkich spraw związanych z pogrzebem. Wujek – mąż cioci, jest w fatalnym stanie psychiczny.

Profesjonalne i rzetelne warszawskie usługi kremacyjne

kremacja zwłok - warszawaCiocia na pewno chciała po śmierci zostać skremowana. Wiem to, bo kiedyś rozmawiałam z nią na ten temat. Zawsze uważała, że tego rodzaju pochówek jest bardziej ekonomiczny. Jej wiara przyzwalała na kremację zwłok, co ją dodatkowo utwierdziło w tym przekonaniu. Niedawno moja koleżanka szukała zakładu pogrzebowego dla ojca i natrafiła na całkiem niedrogie kremacje w Warszawie. Jeżeli komuś jest potrzebna tania i profesjonalna kremacja zwłok – Warszawa ma do zaoferowania wiele zakładów pogrzebowych wykonujących tę usługę. Zadzwonię zaraz do tej znajomej i poproszę o numer kontaktowy do firmy pogrzebowej. Udało mi się wszystko już załatwić. Przeprowadziłam rozmowę z właścicielem zakładu pogrzebowego i jestem bardzo zadowolona. Okazuje się, że firma ta zajmie się organizacją całego pogrzebu, wszystkimi formalnościami. Muszę tylko jutro przyjść podpisać umowę i wybrać urnę oraz trumnę. Wujek dał mi wolną rękę w tym zakresie, więc będę sama decydować o wszystkich szczegółach.

Jeżeli chodzi o koszt samej kremacji zwłok, to wynosi on trzysta pięćdziesiąt złotych. Do tego należy doliczyć cenę urny – około dwustu złotych i trumny sosnowej, czyli kolejne trzysta złotych. Zakład pogrzebowy zorganizuje też tradycyjny pochówek, na cmentarzu. Właściciel firmy obiecał, że na pogrzebie zagra prawdziwa orkiestra.