Zdrowie i energia dzięki systematycznemu oczyszczaniu organizmu

Zdrowie i energia dzięki systematycznemu oczyszczaniu organizmu

Zanieczyszczenie powietrza, pestycydy, konserwanty mogą niekorzystnie odbić się na naszym zdrowiu. Spożywanie pokarmów o złym składzie, używanie szkodliwych kosmetyków, które pełne są niezdrowych składników chemicznych powoduje zaśmiecenie naszego organizmu, który jest osłabiony i nieprawidłowo funkcjonuje. Powoduje to różnorodne choroby, obniżenie nastroju i pogorszenie samopoczucia.

Wspaniałe właściwości oczyszczania organizmu z toksyn

naturalne oczyszczanie organizmu z toksynProblemem jest także gromadzenie się różnorodnych toksyn, jakie są dostarczane do naszego organizmu każdego dnia wraz z powietrzem, pożywieniem oraz kosmetykami. Dezodoranty pełne aluminium hamują wprawdzie pocenie się, ale także sprawiają, że nasze ciało pełne jest szkodliwych substancji. Niestety nawet próbując prowadzić zdrowy tryb życia nie jesteśmy w stanie uchronić się przed toksynami, które obecne są właściwie wszędzie. Warto zatem co jakiś czas robić naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn. Możemy to osiągnąć na różne sposoby. Najlepsza jest kilkudniowa głodówka, picie wody lub soków warzywnych, które doskonale pozbędą się szkodliwych substancji. Świetnym sposobem jest także włączenie do diety alg, jak spirulina lub chlorella, które mają właściwości oczyszczające. Spożywanie witamin, zwłaszcza witaminy C pomaga pozbyć się wielu toksyn, a unikanie niezdrowych kosmetyków pomaga zmniejszyć ich ilość w naszym organizmie.

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak ogromną ilość toksyn dostarczamy do swojego organizmu każdego dnia. Nasza skóra bowiem chłonie wszystkie szkodliwe substancje błyskawicznie, co sprawia, ze nawet nie wiemy, kiedy znajdują się one w naszym krwiobiegu. Niewiele lepiej jest, gdy wdychamy zanieczyszczone powietrze lub spożywamy szkodliwe pokarmy, które zawierają często całą Tablicę Mendelejewa.

Następny wpisRead more articles